کی رفته ای ز دل که تمنا کنم تو را؟ کی بوده ای نهفته که پیدا کنم تو را؟

غیبت نکرده ای که شوَم طالب حضور پنهان نگشته ای که هویدا کنم تو را ...

انتقاد سنجیده یک فقیه

آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه بهبود وضعیت کشور بهترین راه صدور انقلاب است اظهار داشت: عکس این قضیه نیز صادق است و ناکارآمدی مدیران می‌تواند موجب رویگردانی مردم دنیا و حتی ملت خودمان از انقلاب شود.

به گزارش خبرنگار مهر در قم، آیت الله ناصر مکارم شیرازی صبح چهارشنبه پیش از آغاز درس خارج خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، ابراز داشت: در ابتدای انقلاب که صحبت از صدور انقلاب بود برخی از دشمنان ما این مسئله را بزرگ کرده و گفتند ایران می‌خواهد با حمله نظامی به همسایگان خود آنها تحت سلطه در آورده و ادامه به سراغ دیگر کشورها برود که امام(ره) در پاسخ به آنها فرمود منظور ما صدور انقلاب از طریق فرهنگی است نه نظامی.

استاد برجسته حوزه ادامه داد: اگر در بازارهای ما احتکار و تقلب، درادارات ما ارتشا ومعطل کردن مردم و در رسانه‌ها دروغ و تهمت نباشد و دولتمردان ما به وعده‌های خود عمل کنند انقلاب صادر خواهد شد.

وی با بیان اینکه منظور از صدور انقلاب الگوسازی است، تصریح کرد: اگر جهان ببیند که در سایه انقلاب اسلامی جامعه‌ ای اخلاقی و درحال پیشرفت به وجود آمده است انقلاب صادر می‌شود و در تاریخ هم بارها دیده‌ایم که اسلام توسط بازرگانان عامل به اسلام گسترش یافته است و مردم با مشاهده رفتار اخلاقی آنها به دین اسلام ترغیب شده‌اند.

شرح کامل این خبر را در صفحه زیر بخوانید

http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=123962

   + امیــــر ; ۱۱:۳٢ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٧/۱٤
comment نظرات ()