شما نمی خوای بری ؟

ناسا برای انجام سفر بی‌خطر و البته بی‌برگشت به مریخ نیروی انسانی استخدام می‌کند

ناسا در نظر دارد کارمندانی استخدام کند که با سفر به کره مریخ به بشریتخدمت کنند. البته تنها شرط استخدام این است که کارمندان جدید هرگز به زمینبرنمی‌گردند، چراکه بازگرداندن آن‌ها به زمین هزینه‌بر است. این کار درتاریخ مشاغل دنیا بزرگترین بن بست زندگی است.

  برای ساکنان مریخ غذا ومواد مورد نیاز بقا از زمین فرستاده می‌شود. این اسکان به عنوان اولین گامبه سوی مرزگشایی فضا و سکونت در جهان‌های دیگر تلقی می‌شود.

  سفر به سرزمین‌هایمستعمره‌ای جدید طی مدت چهار ماه آینده با موشکی که سوخت هسته‌ای دارد،انجام می‌شود. به این ترتیب مریخ تا سال 2030 آباد خواهد شد.

  به گفته پیت وردن، مدیر مرکز، برنامه فضایی انسان در حال حاضر با هدف سکونت در دنیاهای دیگر در حال پیشروی است.

/ 10 نظر / 23 بازدید
ساناز

اینکه می گی هیچ کس توی دنیا تنها نیست بر اساس همون تیوری ((تا خدا رو داری تنها نیستی))؟؟ این پست و پست قبل خیلی قشنگ بودند مخصوصا عکس های پست قبل!!!

ساناز

اینکه می گی هیچ کس توی دنیا تنها نیست بر اساس همون تیوری ((تا خدا رو داری تنها نیستی))؟؟ این پست و پست قبل خیلی قشنگ بودند مخصوصا عکس های پست قبل!!!

ستايش

[گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه]ارشیوت کونامهربون[عصبانی]

niloufar

اولین کسایی هم که قهر میکنن و معلوم نیست چشونه ایرانیها بودن [قهقهه]

niloufar

هی میان میگن قهرن اما یکبار نمیگن چشونه [منتظر]

.................

بعضی موقعه ها واسه وجوده ایرانی بودنم احساس تحقیر میکنم[ناراحت]

ستايش

[ناراحت][دلشکسته]

niloufar

........ هیچ وقت واسه وجود ایرانی بودنت احساس تحقیر نکن. سعی کن یه ایرانی خوب باشی .. همین

شبنم

تردید نمی کردم برای رفتن اگر مادر نبودم.داستان آشنایی نوشتم منتظرتم.[چشمک]

مادمازل

بامزن عکسایی کـــــــــه میزاری @ !پــــــــم [نگران]