اقتصاد

 
 
 
اقتصاد مرسوم :
 
دو تا گاو ماده دارین ... یکیش رو می فروشین و یه گاو نر می خرین... به تعداد گاوهای گله ی شما افزوده میشه و اقتصاد رشد می کنه... پول براتون همینطور سرازیر میشه و می تونین به بازنشستگی و استراحت بپردازین ...

اقتصاد هندی :

دو تاگاو ماده دارین ... اونها رو می پرستین و عبادت می کنین!

اقتصاد پاکستانی :
هیچ گاوی ندارین ... ادعا می کنین که گاوهای هندی مال شما هستن ... از آمریکا طلب کمک مالی می کنین ... از چین طلب کمک نظامی می کنین ... از انگلیس هواپیماهای جنگی ... از ایتالیا توپ و تانک ... از آلمان تکنولوژی ... از فرانسه زیر دریایی ... از سوییس وام بانکی ... از روسیه دارو ... و از ژاپن تجهیزات ... با تمام این امکانات گاوها رو می خرین و بعد ادعا می کنین که توسط جهان مورد استثمار قرارگرفتین !


اقتصاد آمریکایی :
دو تا گاو ماده دارین ... یکیش رو می فروشین ودومی رو تحت فشار مجبور می کنین که به اندازه ی ۴ تا گاو شیر تولید کنه ... وقتی گاوتون افتاد و مرد اظهار تعجب و شگفتی می کنین ... تقصیر رو گردن یه کشور گاودار میندازین و بعد طبیعتا" اون کشور یه خطر بزرگ برای بشریت به حساب میاد ... یه جنگ برای نجات جهان به راه میندازین و گاوها رو به چنگ میارین!


اقتصاد فرانسوی :
دو تا گاو ماده دارین ... دست به اعتصاب می زنین چون می خواین سه تا گاو داشته باشین!


اقتصاد آلمانی :
دو تا گاو ماده دارین ... اونها رو تحت مهندسی ژنتیک قرار میدین ... بعد گاوهاتون ۱۰۰ سال عمر می کنن و ماهی یه وعده غذا می خورن و خودشون شیرشون رو می دوشن!


اقتصاد انگلیسی :
دو تا گاو ماده دارین... که هر دو تاشون گاو دیوونه هستن! ﴿جنون گاوی دارن!


اقتصاد ایتالیایی :
دو تا گاو ماده دارین ... نمی دونین که اونها کجا هستن ... پس بیخیال میشین و میرین سراغ ناهار و شراب و استراحتتون!

اقتصاد سوییسی :
۵۰۰۰تا گاو مادهدارین ... هیچکدومشون مال خودتون نیستن ... از کشورهای دیگه پول می گیرین که دارین گاوهاشون رو نگه می دارین!

اقتصاد ژاپنی :

دو تا گاو ماده دارین... اونها رو از نو طراحی ژنتیکی می کنین ... هیکل گاوهاتون یک دهم اندازه ی طبیعی میشه و ۲۰ برابر معمول هم شیر تولید می کنن ... بعد شونصد تا کارتون و عکس برگردون وآدامس با شخصیت گاوهاتون با چشمهای درشت می سازین و اسمش رو میذارین Cowkemon و توی تمام جهان پخش می کنین و می فروشین !
اقتصاد روسی:
دو تا گاو ماده دارین ... اونها رو می شمرین و متوجه میشین که ۵ تا گاو دارین ... اونها رو دوباره می شمرین و می فهمین که ۴۲ تا گاو دارین ... اونها رو دوباره می شمرین و متوجه میشین که ۱۷ تا گاو دارین ... یه بطری ودکای دیگه باز می کنین و به خوردن و شمردن ادامه میدین!


اقتصاد چینی :
دو تا گاو ماده دارین ... ۳۰۰ نفر آدم دارین که گاوها رو می دوشن ... بعد ادعا می کنین که سیستم استخدامی و شغلی کاملی دارین و تولیدات گاویتون در سطح بالایی قرار داره و هر کس رو هم که آمار واقعی رو بیان کنه بازداشت می کنین!


اقتصاد ایرانی :
دو تا گاو ماده دارین که هر دو تاشون ازباباتون به ارث رسیده ... یکیش رو دولت بابت عوارض و مالیات و خمس و زکات و سهم صداو سیما و سهم بنیاد های مختلف و غیره ضبط می کنه ... دومی رو هم قربونی می کنین و نذر قبولی توی دانشگاه و ازدواج موفق و شغل خوب و بدن سالم و عقل درست و حسابی و ... می کنین و اقتصاد کماکان فلج می مونه
/ 24 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیلوفر

[خنده] وایییی عالی بود خدائیس استادی [دست]

ترنم

سلام داداش کم پیدایی نگران شدیم [گل][نگران]

ترنم

[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

پرنسس

امير خان، خوبين ؟؟؟ يك سري به من بزنيد، براي خودتون بهتره [شیطان] به كيبوردتون هم زياد زحمت ندين بي زحمت [گاوچران]

مارال

من به چی گیر دادم داداش؟من آی دی ندارم ولی می سازم

پرنسس

اووووواااااا اميـــــــــــــــر خان ؟؟؟ از شما بعيده به خدا !!! من كه گفتم از هيچ الگوريتم خاصي استفاده نكردم [کلافه] خيلي بد جنسي، اينو يادم رفت به توصيفت اضافه كنم [زبان] بايد روت اسم "اسكروچ" ميگذاشتم [قهقهه][خنده]

مريم

اینم جالب بود. عالی بود

لیلا

ممنون که به ما سر زدی دوست من بازم منتظرتون هستم[لبخند][چشمک]

عالم ملکوت

بسم الله الرحمن الرحیم قال رسول الله صلی الله علیه و اله و السلم : زمانی که فتنه های ضلالت چون شب تاریک بر شما هجوم اوردند بر شما باد که به قران پناه ببرید [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [لبخند] سلامی به وسعت اسمان بر دوست عزیزم .... مطلبی راجع به شناخت قران کریم و اینکه ما تاکنون چه قدر از کلامی الهی برای رسیدن به نور هدایت تمسک جستیم نوشته ام و از شما دوست عزیز می خواهم با ورود به عالم مقدس ملکوت به عنوان یک مسلمان نظر خویش را راجع به کتاب جاوید قران و اخرین سخن الهی با بشر بیان بفرمایید ... منتظر نظرات دوست عزیزم هستم [لبخند]