نوستالژیک

یه چیزایی

گرچه شاید به نظر مسخره بیاد

ولی یه حس

جلب انگیزی رو تو آدم بیدار می کنه

دل آدم یه قنجی میره !

کدوم ترانه رو بشنوید یاد بچگی یا نوجوونی  و حس و حال اون زمان می افتید

؟

گرچه این ترانه

بار خاصی نداره

ولی ریتم خوندنش

همیشه یه شادی داشت

یه جورایی تحرک داشت

و من خوشم میومد ازش

خیلی سال پیش بود

بچه بودم یا نوجوون .....

دخ....تـــــر  هم...سایه

شبای تابستون  ....

گاهی میومد روی بوم

هـــــــــــر...... دفه

یک گلـــــــــــــــــــــــی

پرت میکرد میون خونمون ......

.....

البته سوء تفاهم نشه ها

من فقط ریتم این ترانه رو دوست داشتم و جریان واقعی در مورد این ترانه

وجود نداشته

پشت سرمون حرف در نیارید....

/ 21 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی

منظورم اینه که به هیچ وجه شبیه به بازیگرای فیلمهای شبکه (داغون و در پیت ) فارسی وان نیست. یعنی خوب من انتظارم داشتم که یه چیزی تو همون مایه ها می بود فکر میکردم همشون همون شکلین :))

منظورم اینه که به هیچ وجه شبیه به بازیگرای فیلمهای شبکه (داغون و در پیت ) فارسی وان نیست. یعنی خوب من انتظارم داشتم که یه چیزی تو همون مایه ها می بود فکر میکردم همشون همون شکلین :))

جنون ِ آنی

سلام زياد لازم نيست سر در بياري من ميخواستم اينجا 100 تا پست بنويسم واسه همينم اون موقع بهت گفتم كه اين دم آخري ... چون از آخرين پستا همراه بلاگ شدي من اومدم اينجا كه ديوونگي هاي سركوب شده م رو فاش كنم اومدم اينجا كه از قالب يه دختر آروم و سر به زير كه دلش پر بود از سركشي در بيارم تا حدي موفق بودم و يه نقش متفاوت تر از نقش هاي قبليم ساختم همين ! الانم 100 تا پست تموم شده و ديگه حرفي نمونده اينجا بزنم يه كاري دارم كه به محض اينكه تموم بشه يه وب جديد مي زنم و خبرت میکنم ================= اصلا" مهم نیست دیگران راجع به نوشته هات و خودت چی فک میکنن بنویس راحت بی دغدغه ی مورد قضاوت قرار گرفتن چرا که اینجا خونه ی مجازیه نه واقعیه ! این اهنگ واسه همه مون حس بی خبری و بی پروایی به همراه داره تو نیستی فقط

مدیونی اگه که ایجوری فکر کنی!!! [قهر]

برای تاکید بیشتر از آرایه استفهام انکاری استفاده کردم!! که هم بتونم اون طرف مشاهده شده رو شرح بدم و هم ب؟م که این برنامه های فارسی 1 تا چه حد مبتذل و بی مایه یا بقول خودمون در پیت و دور از واقعیته!!!

آره دیگه دقیقا به همین خاطر اینجام

Vivi

وبلاگت به دل آدم میشینه

جنون ِ آنی

سلام از ماست خب بیشتر مردم دیوونگی رو دوست دارن فقط تو نیستی رفیق ! ما آدما وقتی تبدیل به یه تصویر ناهنجار و شورشگر میشیم برای همه جذاب میشیم و اما از خود واقعیمون فرار میکنن ! چرا که اکثرا" پشت چهره های رم کرده یه شخصیت رام و زنجیری قرار داره ! در ضمن تو به نحوه ی نگارش من یه جورایی لطف داری ! بعدشم اینجا رو می بندم اما از کجا معلوم وب بعدیم که به زودی افتتاحش میکنم غلظت دیوونگیش بالاتر از اینجا نباشه ؟

باران

اره جدا چه آهنگ قشنگی بود...............د

ققنوس

پروردگار سلام! منم یادم میاد که با ددی میخوندیم این شعر رو .... ولی من عاشق این بودم " شب بود بیابان بود و بوران بود ..... بوران بود و برفففففف فراوااااااااان بود! من بودم و دلبر جانان بود ..... از سردی افسرده و بیییییییی جااان بود" کل شبای بچگی با ددی اینو می خوندیم! یادش بخیر:)